Advanced Member

Gender : Male
Posts : 154

Partizan osvojio turnir Graljoners Empty
PostSubject: Partizan osvojio turnir Graljoners   Partizan osvojio turnir Graljoners EmptyThu Jul 02, 2009 10:21 am

Rukometaši beogradskog Partizana Si&Si pobednici su međunarodnog turnira „Granoljers 2009“.

Šampion Srbije savladao je u finalnom meču ekipu Dukle iz Praga rezultatom 14:12. „Crno-beli“ su u sedam utakmica zabeležili isto toliko pobeda i zasluženo osvojili prvo mesto na takmičenju u Španiji. Za najboljeg igrača turnira proglašen je Saša Marijanac iz Partizana.

Prvog dana Partizan je savladao domaćina Granoljers rezultatom 16:14 i Saragosu 16:12. Narednog dana pobeđena je katalonska ekipa Sant Fost 22:10, odnosno Porto 25:12.

Finalnog dana igrale su se utakmice za plasman, a srpski tim pobedio je u četvrtfinalu reprezentaciju Venecuele 21:15, u polufinalu finalu ponovo domaćina Granoljers 20:15 i u finalnoj utakmici prašku Duklu 14:12

Sastav RK Partizan: Nemanja Ljubenović, Nikola Džamić, Stevan Kladarin, Nemanja Ilić, Đorđe Golubović, Miroslav Mirić, Vuk Lazović, Nikola Lazić, Ivan Dimitrijević, Saša Marijanac, Krsto Milošević, Dušan Beočanin, Damjan Orlović i Vladimir Vuković.
Back to top Go down
catacomb ; Gazija

Location : Raajvosa
Posts : 476

PostSubject: Re: Partizan osvojio turnir Graljoners   Partizan osvojio turnir Graljoners EmptyThu Jul 02, 2009 1:52 pm